Eliminate Pro

Eliminate Pro 2.0

Darmowy FPS online

Zalety

  • Darmowy dla wszystkich, płatny dla chętnych
  • Ekscytująca rozgrywka wieloosobowa

Wady

  • Aby być lepszym graczem, musisz kupować energię
  • Grając przez sieć 3G możemy spodziewać się wolniejszego działania

Bardzo dobry
8

Eliminate Pro to darmowy FPS online, czyli strzelanina w której oglądamy świat oczami bohatera.. Możemy poćwiczyć z botami, ale głównie walczymy z żywym przeciwnikiem.

Eliminate Pro to jedna z nowej fali gier na iPhone wydawanych przez firmę Ngmoco:) Gry te są darmowe i w dużym stopniu oparte na interakcji między graczami przez Internet. Kiedy jednak chcemy pograć trochę więcej i intensywniej musimy wykupić konto premium lub nabyć dodatkowe przedmioty. W Eliminate Pro walczymy z przeciwnikami dzięki posiadaniu jednostek energii. Są one ograniczone. Każdemu zawodnikowi odnawiają się one z taką samą szybkością. Jeśli chcemy grać więcej i częściej, to musimy dokupić porcję energii. Jednak do pasjonującej rozrywki standardowa jej ilość w zupełności wystarczy.

Rozgrywka w Eliminate Pro jest standardowa dla gier first person shooter. Strzelaj tak szybko i celnie jak nikt inny na Twojej mapie. Zadziwia w Eliminate Pro jednak to, że to gra na komórkę, a nie komputer PC lub Mac. Mimo tego cały ciężar rozgrywki przeniesiony został do Internetu. Z botami warto tylko poćwiczyć. Dopiero rywalizacja z żywymi ludźmi poprzez sieć 3G lub WiFi nadaje grze rumieńców. Dzięki zwycięstwom w walce zarabiamy kredyty, za które ulepszamy nasze bronie i pancerz.

Eliminate Pro to świetny FPS online, w dodatku darmowy. Spróbuj w nim swoich sił, jeśli lubisz gry strzelanki i gry akcji.

Eliminate Pro

Download

Eliminate Pro 2.0

Opinie użytkowników o Eliminate Pro